Almanya'daki Türk doktorlar

berlin’de türk psikiyatrist

berlin’de türk psikiyatrist Berlin’de bir Türk psikiyatrist, daha önce size Almanya’daki en iyi Türk doktorlarını gösterdiğimiz gibi, Berlin’deki mükemmel bir psikiyatristin numarasını göstereceğimiz, kolayca görüntüleyebileceğiniz ve ihtiyaçlarınıza ve kitaplarınıza uygun doktora başvurabileceğiniz kapsamlı bir konuda size göstereceğiz. online veya mevcut adresler aracılığıyla klinikleri ziyaret ederek doğrudan randevu, bu Bugün, aşağıda size sunacağımız bir dizi ayrıntılı bilgiye ek olarak, Berlin’deki en iyi Türk psikiyatristinden bahsediyoruz.

berlin’de türk psikiyatrist

Size daha önce sunduğumuz gibi Berlin’de bir Türk psikiyatristi önersek, Almanya’nın en iyi Türk psikiyatristi Almanya’nın çeşitli şehir ve bölgelerinde, Türk toplumunun birçok vatandaşının ve sakinlerinin tespit için kendilerine yakın bir psikiyatriste erişmesi gerekiyor. Başta günlük hayatın baskılarından kaynaklanan anksiyete, stres, depresyon ve diğerleri gibi çocuk ve gençlerden yaşlılara ve yaşlılara kadar tüm yaş gruplarını etkileyebilecek ruhsal hastalık ve rahatsızlıklar başta olmak üzere tedavi görmek ve tedavi görmek, bu alanda uzmanlaşmış en önemli doktorlar ve doktorlardır.

Ayrıca okuyun :

berlin’de türk psikiyatrist

berlin’de türk psikiyatrist

 1. Frau Dipl.-Psych. Nazife Lambaci Kottbusser Damm 15, 10967 Berlin
 2. Frau Dipl.-Psych. Sema Yilmaz Karasu Meinekestraße 3, 10719 Berlin
 3. Dr. Pakize Atay Keithstraße 5, 10787 Berlin
 4. Frau Dipl.-Psych. Cigdem Yördenik Xantener Str. 15A, 10707 Berlin
 5.  Ulusoy-Müller – Psychologische Beratung & Hypnose Therapie Karl-Marx-Straße 168, 12043 Berlin
 6. Frau Dipl.-Psych. Berrin Abali-Böhmert Maybachufer 21, 12047 Berlin

Berlin’deki Türk psikiyatristlerin rolü çok büyük çünkü şehirde yaşayan mültecilere ve Türklere ruh sağlığı bakımı sağlamada hayati bir rol oynuyorlar.

Berlin’deki birçok mülteci ve Türk, dil ve kültürel engeller nedeniyle ruh sağlığı hizmetlerine erişimde zorluk yaşıyor. Berlin’deki Türk psikiyatristlerin Türkçe konuşması hastaların kendileriyle iletişim kurmasını kolaylaştırıyor ve psikolojik durumlarını anlamalarına yardımcı oluyor. Ayrıca Türk kültürüne de aşina olmaları, hastalara uygun ruh sağlığı bakımı sunmalarına yardımcı oluyor.

Ayrıca Berlin’deki Türk psikiyatristler yüksek kalitede ruh sağlığı hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görüyorlar ve psikiyatrik hastalıkların tedavisinde geniş deneyime sahipler. Ayrıca modern tıbbi gelişmelere de ayak uydurarak hastalara mümkün olan en iyi ruh sağlığı bakımının sağlanmasını sağlıyorlar.

İşte Türk psikiyatristlerin Berlin’deki önemli rolüne dair bazı örnekler:

 1. Pek çok mültecinin savaş ve yerinden edilmeden kaynaklanan psikolojik travmayı atlatmasına yardımcı oldular.
 2. Depresyon, anksiyete ve kişilik bozuklukları gibi birçok ciddi akıl hastalığını tedavi ettiler.
  Berlin’deki mültecilerin ve Türklerin yaşam kalitesinin iyileştirilmesine katkıda bulunun.

Şehre mülteci akınının devam etmesi nedeniyle gelecekte Berlin’deki Türk psikiyatristlerin rolünün öneminin artması bekleniyor.

İşte Berlin’deki psikiyatri alanı hakkında bazı ek bilgiler:

 1. Berlin’de psikiyatrik hizmet veren birçok klinik ve hastane bulunmaktadır.
 2. Berlin’deki birçok klinik ve hastanede psikiyatri hizmetleri Türkçe olarak verilmektedir.
 3. Berlin’de mültecilere ve Türklere psikolojik destek hizmeti veren birçok dernek ve merkez bulunmaktadır.

Berlin’deki mülteciler ve Türkler, savaş ve yerinden edilmeden kaynaklanan psikolojik travma, yalnızlık ve yabancılaşma duyguları, yeni bir hayata uyum sağlamada zorluk gibi psikolojik sağlıklarını etkileyebilecek birçok zorlukla karşı karşıyadır. Uygun zihinsel sağlık bakımının alınmaması depresyon, anksiyete ve kişilik bozuklukları gibi ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Berlin’deki Türk psikiyatristler, mültecilerin ve Türklerin bu zorlukların üstesinden gelmelerine ve ruh sağlıklarını iyileştirmelerine yardımcı olma konusunda hayati bir rol oynuyor.

almanya’daki türk psikiyatristler

Köln Psikolog – Online Türk Psikolog

Schifferstraße 2a, 50735 Köln

Avrupa Psikoloji Merkezi /

Siegfriedstraße 1, 77694 Kehl

Frau Dr. Elif Duygu Cindik

Technologiepark Messestadt West, Hanns-Schwindt-Straße 17, 81829 München

Segmen Gökelma

Burgmauer 6, 50667 Köln

Psychotherapeutische Praxis Dipl.Psych. Ahmet Erkan

hützenstraße 19, 89231 Neu-Ulm,

Frau Dipl.-Psych. Güldane Atik-Yildizgördü

erstraße 75, 63065 Offenbach am Main

Sevgili web sitemizin ziyaretçileri, Berlin’de bir Türk psikiyatrının etrafında dönen bu konuyu kolayca görebileceğiniz, ihtiyacınıza uygun doktora başvurabileceğiniz ve online randevu alabileceğiniz bu konunun sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Leave a Comment