Almanya'da Türk avukat

Bremen’deki en iyi Türkçe ürolog

Bremen’deki en iyi Türkçe ürolog, bu konu web sitemizdeki takip serisindeki en iyi ürologdur. hawaaworld.news Kanıt için Bremen’deki en iyi Türkçe doktorlar Hastaneleri ve çeşitli tıbbi klinikleri aracılığıyla, Avrupa’da çalışan en iyi Türkçe ve Müslüman doktorların ve nefroloji ve üroloji gibi çeşitli tıbbi alanlardaki uzmanlardan oluşan seçkin ve benzersiz bir elit grubun yer aldığı bu Alman şehri, Alman yetkililerle buluşmamızın odak noktasıdır. sen bugün.

Bremen’deki en iyi Türkçe ürolog

Genel olarak, Almanya’daki ve özel olarak Bremen şehrinin Türkçe ürologlarının sayısının nispeten az olduğu göz önüne alındığında, Bremen’deki en iyi Türkçe üroloğu arama süreci aynı zamanda son derece zor ve önemli kabul ediliyor. ama bir yandan da bulmak zor olabilir.Hastalar bazen Alman ve yabancı doktorları anlıyor ve onlarla iyi iletişim kuruyorlar, çünkü bu alana özgü, tercümanların bile çeviremediği birçok tıbbi terim var. Almanya’da ikamet eden Türkçe hastaların Bremen’de bir Türkçe ürologa gitmesi tercih edilir.


Ayrıca okuyun:Frankfurt’un en iyi Türkçe generali ve aile doktoru

Bremen’deki en iyi Türkçe ürolog

Ayrıca okuyun:

Read:Leipzig’deki Türkçe avukat

Almanya’da bir Türkçe ürolog

Hamburg’daki Türkçe ürolog

Münih’teki Türkçe ürolog

Berlin’deki en iyi Türkçe ürolog

Dortmund’un en iyi ürologu Türkçe’tır

Köln’deki Türkçe ürolog


Ayrıca okuyun:Bochum’daki en iyi Türkçe diş hekimi

Türkçe ürologların Hannover’deki adresleri

Bremen’deki Türkçe ürologlar

Hastane St. Joseph-Stift Bremen, şu adreste bulunmaktadır: Schwachhauser Heerstraße 54, 28209 Bremen, Allemagne ve özellikle bu adreste bulunan Klinikum Links der Weser Tıp Merkezi: Senator-Weßling-Straße 1, 28277 Bremen, Allemagne , Bremen’de Türkçe ürologlarının, hatta belki bazı Türkçe hemşirelerinin olmasını beklediğimiz, Bremen şehrinin en önemli devlet kliniklerinden biri hakkında web sitemizin size sunduğu bir örnekten ibaret değildir. Size Bremen’deki ünlü Türkçe doktorların isimlerini vereceğiz.

Ghassan Naib Dr. Ghassan Naib

Adres Schwachhauser HeerstraBe 155 28211 Bremen Almanya.

Telefon 49421447766.

Siad Abou-Bakr Dr. Siad Abou Bakr

Adres MeislahnstraBe 4 28832 Achim Almanya.

Telefon 49420281188.

Read:Frankfurt’taki Suriye restoranı | Türkçe restoranları

Hüseyin Kunbus Dr. Hüseyin Kabnas

Adres Oldenburger Str 25 27753 Delmenhorst Almanya.

Telefon 49422114696.

Dr. med. Robert Saxler

Adres Osterstraße 1a, 28199 Bremen, Allemagne.

Telefon +49 421 552032.

Bir üroloğun en önemli görevlerinden biri, idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisi, böbrek taşlarının kırılması gibi üriner sistemi etkileyen birçok patolojik durumun tedavisi ve takibinin yanı sıra erkeklerde bazı üreme bozuklukları ve kısırlığın da tedavi edilmesidir. varikosel, genel olarak prostat sorunları vb. Nefrolog ve ürolog, ister laparoskopi ister cerrahi müdahale kullanarak birçok ameliyatı gerçekleştirir ve aynı zamanda üriner sistem tümörlerini de tedavi eder.


Ayrıca okuyun:Münster’deki en iyi Türkçe general ve aile doktoru

Read:Ramazan 2023 Dortmund

Son olarak, Bremen’deki en iyi Türkçe ürologunu seçme konusunun, eski hastalar ve onlarla daha önce tedavi görmüş müşteriler tarafından değerlendirildiğini, bu nedenle Bremen’deki herhangi bir psikolojik kliniğe gitmeden önce her hastanın ziyaretçi yorumlarını araştırması gerektiğini belirtiyoruz. çoğu durumda bir blogda, forumda veya sosyal ağ sitesinde bulunabilir.

Previous post
Duisburg’un en iyi Türkçe dermatoloğu
Next post
Hamburg’da Türkçe göz doktoru