Almanya'da Türk avukat

Dortmund’da Türkçe nörolog Almanya’da Türkçe nörolog

Dortmund’da Türkçe nörolog Almanya’da Türkçe nörolog Dünya çapındaki çoğu beyin cerrahı ve omurga tedavisi doktoru, art arda gelen günlük sorunlar ve yaşam baskılarıyla birlikte, bazı hastalıklara veya nörolojik bozukluklara yakalanma riskinin giderek artabileceğini doğruluyor ve bu nedenle bu kararı aldık. Bugün bu konuyu Dortmund eyaletinden ve tüm Alman şehirlerinden tüm sevgili takipçilerimize sunmak için Dortmund’daki en iyi Türkçe nörologların adresleri ve telefon numaralarını içeren bir rehber.

Dortmund’daki Türkçe nörolog

Dortmund’daki en iyi Türkçe nörologdan bahsetmeden önce, nöroloğun sinir sistemi tıbbında uzmanlaşmış ve çeşitli nörolojik bozuklukların muayenesi, teşhisi ve tedavisi konusunda çalışmak üzere özel olarak eğitilmiş bir doktor olduğunu başlangıçta belirtelim. translasyonel araştırma, nörolog da araştırmaya ve klinik araştırmalara katkıda bulunabilir ve nöroloji uzmanlığı cerrahi bir uzmanlık olarak görülmese de, buna karşılık gelen cerrahi uzmanlık alanı nöroşirürji olarak adlandırılır.


Ayrıca okuyun:Dr. Mustafa Mahjoub, Berlin

Dortmund’daki Türkçe nörolog

Dortmund’un en iyi Türkçe nöroloğu

Dortmund’daki bir Türkçe nöroloğun (veya nöroloğun) görevi, beyin, omurilik ve periferik sinirler de dahil olmak üzere sinir sistemini etkileyen bozuklukları ve hastalıkları teşhis etmek ve tedavi etmektir. Bir nörolog, çok çeşitli durumlarla başa çıkmak için gerekli bilgi ve becerilere sahip, nöroloji uzmanıdır.

Read:Almanya’da bir avukatın maliyeti
 1. Teşhis: Nörolog hastanın semptomlarını ve tıbbi geçmişini değerlendirir ve durumu teşhis etmek için klinik testler, radyografiler ve laboratuvar testleri kullanır. Bu, nöromüsküler muayeneyi ve beyin ve omuriliğin MRI’sı gibi radyografik testleri içerebilir.
 2. Nörolojik bozuklukların tedavisi: Nörolog çeşitli nörolojik bozukluklar için gerekli tedaviyi sağlar. Bu, semptomları hafifletmek ve sinir sistemi fonksiyonunu iyileştirmek için uygun ilaçların reçetelenmesini içerebilir. Tedavi ayrıca kas gücünü ve hareketini iyileştirmek için fizik tedavi seansları veya stimülasyon terapisi gerektirebilir.
 3. Beyin cerrahisi: Bazı ciddi veya ileri vakalarda nörolog beyin cerrahisine başvurabilir. Sinir tümörlerini ortadan kaldırmak, bel omurlarındaki fıtıklaşmış bir diski çıkarmak veya hasarlı sinirleri onarmak için ameliyatlar gerçekleştirir.

Bugünkü konumuz olan Dortmund’un en iyi Türkçe doktorları konusunun detaylarına geçmeden önce, Almanya’nın en iyi Türkçe nörologlarını genel olarak veya Alman grup halinde tanıyabileceğiniz gerçeğine tüm değerli takipçilerimizin dikkatini çekiyoruz. ekranın alt kısmındaki bu makaleleri ziyaret ederek şehirleri tek tek ziyaret edebilirsiniz.


Ayrıca okuyun:Bonn’daki Türkçe göz doktoru

Ayrıca okuyun:

 1. Almanya’daki Türkçe nörolog
 2. Berlin’deki Türkçe nörolog
 3. Essen’deki Türkçe nörolog
 4. Münih’teki Türkçe nörologlar
 5. Aachen’deki en iyi nörolog bir Araptır
 6. Bochum’daki Türkçe nörolog
 7. Bremen’deki en iyi beyin cerrahı Türkçe’tır

Dortmund’daki Türkçe nörolog

Neurologische Praxis Issa

 • Adres Hagener Str. 374, 44229 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +4923197100871.

Praxis Kara

 • Adres Leopoldstraße 10, 44147 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +49231818012.

Sayın MD (RUS) Sardar Mustafa

 • Adres Krimstraße 2, 44145 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +49231810875.

Neurochirurgie ve Wirbelsäulentherapie Dortmund için Praxis

 • Adres Harkortstraße 64, 44225 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +4923197110505.

Dr. Beşar Alsalem Dr. Beşar Alsalem

 • Adres: 44357 Dortmund, Allemagne.

Bayan Diana Dikhel

 • Adres Karl-Schurz-Straße 11, 44359 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +4923135835.

Dr. med. Ernst-Jürgen Schöpper

 • Adres Drote 50, 44328 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +492312311056.

Dortmund Hanesi – Dr. Kara ve Collegen

 • Adres Leopoldstraße 10, 44147 Dortmund, Allemagne.
 • Telefon +49231818032.

Almanya’daki Türkçe nörolog

Birçok kişi arıyor Almanya’daki Türkçe nörolog Bulunabilirlik gerektiren bu hassas alanda güçlü bilimsel yetkinliğe sahip sağlık personelinin yanı sıra, en son cihaz ve ekipmanlara sahip gelişmiş sağlık altyapısı nedeniyle beyin ve sinir hastalıkları konusunda dünyanın en iyi ülkelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Hastalıkların teşhisinde kullanılan en yeni tedavi teknikleri ve modern araçlardan belki de en ünlüsü nörolojik hastalıklar arasında felç, epilepsi, Alzheimer hastalığı, migren, miyastenia gravis ve tıbbi takip gerektiren daha birçok rahatsızlık yer alıyor.

Read:Hamburg’un en iyi Türkçe nöroloğu


Ayrıca okuyun:Hamburg’un en iyi Türkçe psikiyatristi

Almanya'daki Türkçe nörologAlmanya'daki Türkçe nörolog
Almanya’daki Türkçe nörolog

Nörolojik hastalıklar sinir sistemini etkiler ve çeşitli koşulları içerir. Bazı yaygın sinir hastalıkları şunlardır:

 1. Multipl skleroz: Merkezi sinir sistemini etkileyen ve sinir liflerini çevreleyen sinir kılıfına zarar veren kronik bir durumdur. Bu durum hareket, denge ve duyu bozukluklarına neden olur.
 2. Parkinson hastalığı: Parkinson hastalığı, motor kontrolün kötüleşmesine, titremeye ve kas sertliğine neden olan kronik bir nörolojik hastalıktır.
 3. Otizm: Otizm, sosyal iletişimi, sosyal etkileşimi ve davranışı etkileyen ve buna iletişim, anlama ve davranışları uyarlamadaki zorlukların eşlik ettiği nörolojik bir hastalıktır.
 4. Epilepsi: Epilepsi, beynin elektriksel aktivitesinde, tekrarlayan düzensiz sinir aktivitesi ataklarına neden olan, çeşitli kasılmalara, dengesizliklere ve semptomlara neden olan bir bozukluğu ifade eder.

Almanya’nın en iyi Türkçe doktorları

Bu konuya giriş bölümünde de belirttiğimiz gibi, bu konuda araştırmalar artıyor… Almanya’nın en iyi Türkçe doktorları Bu, ülkenin çeşitli yerlerinde ve banliyölerinde, özellikle de bu ülkede Avrupa’nın en büyük Türkçe topluluğunu barındırdığı için, birçok vatandaş, onlarla başa çıkma kolaylığı için kökenlerini, kökenlerini ve dillerini paylaşan doktorlardan tedavi almayı tercih ediyor. Aşağıda genel tıp alanındaki en önemli doktorlar bulunmaktadır.

Read:Köln’deki en iyi Türkçe altın mağazaları

Takipçilerimiz, Dortmund’un en iyi Türkçe nöroloğu adaylarını bugünkü konumuzla sizlere sunduk. Kendisiyle ve web sitemiz portalı aracılığıyla yayınlanan diğer konularla ilgili sorularınızı, yorumlarınızı ve gözlemlerinizi almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Previous post
Karlsruhe’deki Türkçe psikiyatrist Karlsruhe’deki Türkçe doktorların rehberi
Next post
Viyana’daki en iyi cerrah, Türkçe hastaların değerlendirmeleri