Almanya'da Türk avukat

Dr. Mona Abu Daqqa Berlin’de

الدكتورة منى أبو دقة في برلين

Bugün bunun hakkında konuşacağız Dr. Mona Abu Daqqa Berlin’de Bir unvanı almayı hak ediyorsun Berlin’deki en iyi jinekolog Pek çok Türkçe ve hatta Alman ve yabancı hastanın ifadelerine ve değerlendirmelerine göre, Almanya genel olarak dünyanın her yerinden ve tüm uzmanlık dallarında mümkün olan en fazla sayıda vasıflı doktorun bulunduğu Avrupa ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Kadın hastalıkları ve doğum bölümü büyük tecrübe ve problem tespit yeteneği gerektiren bir bölümdür.Kadınların yaşadığı sağlık sorunları ne kadar şiddetli olursa olsun hızlı ve doğru bir şekilde tedavi edilir, hamile annelerin zamanı gelene kadar fetüslerinin sağlığını korumalarına yardımcı olmayı da unutmayız. Güvenli bir şekilde doğum yapmaları için.

Berlin’deki Dr. Mona Abu Daqqa kimdir?

Dr. Mona Abu Daqqa Berlin’de Kliniğinde ya da çalıştığı hastanede onu ziyaret eden her hasta, uzmanlığının en iyisidir, çünkü o sadece kadın doğum ve jinekoloji alanında geleneksel bir doktor değil, aynı zamanda sorunlara radikal ve pratik çözümler bulma konusunda da uzmanlaşmıştır. Kadınlardaki çeşitli kısırlık ve düşük doğurganlık oranları sorunlarına değinmektedir ve aynı zamanda ICSI konusunda deneyime ve jinekolojik tümörlerin ustalıkla çıkarılmasına sahiptir.


Ayrıca okuyun:Kuzey Ren’deki Türkçe doktorlar

Read:Münih’teki Türkçe doktorlar

Ayrıca okuyun:

Berlin’deki en iyi Türkçe doktorlar + adresleri ve numaraları

Dortmund’un en iyi Türkçe doktorları

Köln’deki en iyi Türkçe doktorlar

Hagen’deki Türkçe doktorlar

Essen’deki Türkçe doktorlar

Hamburg’un en iyi Türkçe doktorları

Frankfurt’un en iyi Türkçe doktorları


Ayrıca okuyun:Hamburg’un en iyi Türkçe kulak burun boğaz doktoru

Hannover’deki en iyi Türkçe doktorlar

Duisburg’un en iyi Türkçe doktorları

Dr. Mona Abu Daqqa Berlin'de
Dr. Mona Abu Daqqa Berlin’de

Dr. Mona Abu Daqqa’nın Berlin’deki adresi nedir?

Alman klinikleri ve hastane merkezleri geniş bir yelpazeye sahiptir… Türkçe doktorlar Hastalara en iyi konforu ve etkili tedavi yöntemlerini sunmak için sürekli çaba göstermelerinin yanı sıra, işlerinde gerekli tıbbi deneyim ve yeterlilik ile öne çıkan ve bunların en iyi örneği Dr. Mona Abu Daqqa Praxis für Frauenheilkunde Dr. . Zaghloul-Abu Dakah, yazımızın bu bölümünde kendisinden randevu alabilmeniz için kliniğinin adresini ve telefon numarasını size bildireceğiz.

Read:Avusturya’daki en iyi Türkçe doktorlar + adresler ve numaralar
  • Adres Fritz-Lang-Straße 2, 12627 Berlin, Allemagne.
  • Telefon +493099400694.

Dr. Mona Abu Daqqa ile deneyimim nasıldı?

Takipçilerimi sizler için topladık hawaaworld.news Bu bölümde Türkçe ve yabancı hastaların performansla ilgili çok sayıda yorumu var. Dr.Mona Abu Daqqa Bu bilgi özellikle Google’dan alınmıştır ve bu Türkçe doktorun yetkinliği ve deneyimi hakkında söylediklerimizi doğrulamaktadır.

  1. Uzun yıllardır Dr.Zaghloul’un hastasıyım ve buradan memnuniyetimi kamuoyuna belirtmek isterim.Tıbbın neden olduğu bu özelliğe sahip olduğunuz izlenimi içindeyim.Bayan Dr.Zaghloul’un bütünsel bir bakış açısı var. ve her zaman genel sağlık durumumdan emin oluyorsunuz. Siz ve ekibiniz her zaman güler yüzlü ve güvenilirsiniz. Sabırlı olmaktan çok mutluyum.
  2. Tüm doktorlara teşekkür ederim, harika ve mükemmeller, özellikle Dr.Mona, ancak hemşirelik ve sekreterlik personeli kötü ve aşırı derecede küçümseyerek konuşuyorlar.
  3. Birçok olumsuz yorum nedeniyle burada yanlış izlenime kapılıyorsunuz. Sadece olumlu deneyimleri aktarabilirim, çok sıcak bir karşılama, randevu aldığınızda size her şey anlatıldı ve sizinle tekrar konuştuk. Tedaviyi yapan doktor çok bilgili ve tüm soruları yanıtladı. Kaldığım süre boyunca 3 kız kardeşle tanıştım ve hepsi çok kibardı, belki buradaki yorumculardan bazıları onların davranışlarını düşünmeli. Doktor muayenehanesini %100 tavsiye edebilirim.

Böylece bu makalede öğrendiğimiz gibi bu konunun sonuna ulaşıyoruz. Dr. Mona Abu Daqqa Berlin’de bulma ihtiyacından dolayı Almanya’daki en iyi Türkçe kadın doğum uzmanı ve jinekolog Bugünkü yazımızda da belirttiğimiz gibi bu önemli bir konudur ve bu doktor şimdiye kadarki en iyi seçenek olarak kabul edilmektedir.

Read:Al Salam Hastanesi’ndeki en iyi gastroenterolog 2024


Ayrıca okuyun:Bielefeld’deki en iyi Türkçe nörolog

Previous post
New York’ta göçmenlik avukatı
Next post
Essen’deki Al-Midan Al-Dimashqi Restoranı