Almanya'da Türk avukat

Duisburg’daki Türkçe psikiyatrist Duisburg’daki Türkçe psikiyatrist

دكتور نفسي عربي في دويسبورغ

Duisburg’da bir Türkçe psikiyatrist Takip serimizin bir parçası olarak Duisburg’da bir Türkçe psikiyatrist Duisburg’daki Türkçe doktorlar Duisburg, Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde bulunan bir şehir olduğundan, zengin kültürel tarihi ve geniş nüfusuyla ünlüdür.Bu şehirde, alanında profesyonel ve seçkin hizmet veren en iyi Türkçe psikiyatristleri bulabilirsiniz. akıl sağlığı konusunda uzman ve her milletten (Türkçe ve hatta yabancı) hastalarının güvenini kazanmayı başarmışlar.

Duisburg’daki Türkçe psikiyatrist

Duisburg’daki en iyi Türkçe psikiyatrist. Genel olarak Duisburg’da ve Almanya’nın her yerinde ikamet eden Türkçe hastalar için bir Türkçe psikiyatriste sahip olmanın önemini açıklayan çeşitli nedenler vardır. İşte bu faktörlerden bazıları.

 1. Dil ve kültür: Türkçe psikiyatri uzmanının varlığı ile hastaların ana dillerinde kolaylıkla iletişim kurmaları ve karşılıklı kültür anlayışları, duygu ve düşüncelerini daha doğru ve dürüst bir şekilde ifade etmelerine olanak sağlayarak etkili ve dürüst bir iletişimin sağlanmasına katkı sağlar. uygun psikolojik bakım.
 2. Kültürel anlayış: Almanya’da yaşayan Türkçe hastalar, yeni bir çevreye uyum sağlamak ve kültürel kimliği sürdürmek gibi farklı kültürel zorluklarla karşı karşıyadır ve bir Türkçe psikiyatrist bu zorlukları anlayabilir ve bunlarla başa çıkmak için uygun destek ve rehberlik sağlayabilir.
 3. Kültürel Farkındalık: Her Türkçe psikiyatrist, Türkçe hastaların karşılaştığı göç, göçmenlik ve kültürel karışım gibi belirli kültürel ve sosyal zorlukları tanıyabildiğinden, özellikle Türkçe toplumunu etkileyen psikolojik sorunları daha iyi anlayabilir. hastaların ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş ve bireyselleştirilmiş bakım sağlayabilir.
 4. Kültürel rehberlik: Türkçe psikiyatrist, Türkçe hastalarını yerel Türkçe toplumundaki diğer kültürel kaynaklara ve hizmetlere yönlendirebilir.Türkçe psikiyatrist, mevcut yardım ağını bilir ve hastaları uygun destek ve yardım sağlayan sivil toplum kuruluşlarına ve yerel topluluklara yönlendirebilir.

Genel olarak, bir Türkçe psikiyatristin varlığı, Türkçe hastalar arasında güveni ve rahatlığı arttırır, onların uygun psikolojik bakıma erişmelerine yardımcı olur ve hastaların sorunlarını ifade edebilecekleri ve psikolojik sağlıklarını ve refahlarını iyileştirmek için birlikte çalışabilecekleri güvenli ve anlayışlı bir ortam sağlayabilir. .

Read:Almanya’da Türkçe erkek kısırlığı doktoru


Ayrıca okuyun:Berlin’de ortopedi doktoru Yakınımdaki ortopedi doktoru

Duisburg'daki Türkçe psikiyatrist
Duisburg’daki Türkçe psikiyatrist

Ayrıca okuyun:

İlk önce Essen’deki Türkçe psikiyatrist

ikinci olarak Köln’deki Türkçe psikiyatrist

Üçüncü Wuppertal’daki Türkçe psikiyatrist

dördüncüsü Düsseldorf’ta bir Türkçe psikiyatrist

Beşinci Dortmund’da bir Türkçe psikiyatrist

Duisburg’daki Türkçe doktor

Yani Duisburg’daki bu Türkçe psikiyatristler arasında Dr. Kamal El-Khaled adı, doktorun psikiyatri alanında uzun bir eğitim ve öğretim geçmişine sahip olması ve bu alandaki en iyi uzmanlardan biri olarak öne çıkıyor. Hastaların karşılaştıkları psikolojik zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olma konusunda iyi bir itibar ve başarılı deneyimler. Onlar bu sorunlarla karşı karşıya. Dr. Kamal El-Khaled’in çalıştığı klinik veya hastane, hastalar için rahat ve destekleyici bir ortam sağlama ve nezaketle karşılanmalarıyla karakterize edilir. saygı gösterilir ve gerekli mahremiyet ve gizlilik sağlanır.


Ayrıca okuyun:Hamburg’un en iyi Türkçe psikiyatristi

Kamal El Halid

 • Adres: Universitätsstraße 40, 47051 Duisburg, Allemagne.
 • Telefon +4920339209784.

Praxis-Duisburg-Mitte (Mahmoud Hasoumi)

 • Adres Mercatorstraße 12, 47051 Duisburg, Allemagne.
 • Telefon +4920322102.

Dr. med. Hana Laioun

 • Adres Mülheimer Str. 85, 47058 Duisburg, Allemagne.
 • Telefon +49203330902.

Uç. Dr. Abdurrahman Cüneydi

 • Adres Friedrich-Ebert-Straße 2, 47179 Duisburg, Allemagne.

Uç. Dr. Abdurrahman Cüneydi

 • Adres Friedrich-Ebert-Straße 2, 47179 Duisburg, Allemagne.

Dr. med. Abdülkerim Nureddin

 • Adres Iltisstraße 50, 47167 Duisburg, Allemagne.

Dr. med. Wasef Abou-Jeib

 • Adres Hochemmericher Str. 25, 47226 Duisburg, Allemagne.
 • Telefon +49206575199.

Ali El-Furajy

 • Adres Schwanstraße 10, 47179 Duisburg, Allemagne.

Dr. med. S. Buschnack-Said ve Dr. med. KH Buschnack – Augenheilkunde için Gemeinschaftspraxis

 • Adres Königstraße 38, 47051 Duisburg, Allemagne.
 • Telefon +4920326492.

Duisburg’da deneyim ve becerileri mükemmel olabilecek başka Türkçe psikiyatristlerin de bulunabileceğini belirtmekte fayda var; bu nedenle çevrimiçi arama yaparak veya tavsiyeler ve diğer incelemeler için yerel Türkçe topluluğuna danışarak daha fazla seçenek ve bilgi araştırılabilir. Bir psikiyatrist aramaktan çekinmeyin.Doğru Türkçe Duisburg’da ve sağlıklı psikoterapi yolculuğunuza başlayın.

Read:Almanya’da namaz vakitleri + Almanya’daki İslami merkezlerin ve camilerin adresleri


Ayrıca okuyun:Hamburg’daki Türkçe plastik cerrah

Previous post
Stuttgart’taki en iyi Türkçe beslenme uzmanı
Next post
Leipzig’deki Türkçe dişçi, telefon numaraları + adresler