Almanya'da Türk avukat

En iyi pediatrik ortopedi doktoru Al Habib

Bugün şunu öğreneceğiz En iyi pediatrik ortopedi doktoru Al Habib. Bu, konuyla ilgili adaylarımızı daha önce sizlere sunduktan sonradır. Al Habib’deki en iyi pediatrik göz doktoru. Hiç şüphe yok ki çocuklarımızın hayatımızda özel bir yeri var. Onların güvenliği ve sağlığı konusunda her zaman endişe duyuyoruz. Faaliyetlerinin ve oyunlarının doğası gereği yaralanmalara ve kazalara karşı savunmasız hale gelebilirler. Bu da kemiklerde ve eklemlerde kırıklara ve çeşitli yaralanmalara neden olabilir. Bu durumlarda soru hangisinin daha iyi olduğu haline gelir Pediatrik ortopedi konusunda uzmanlaşmış bir doktor Süleyman El Habib Hastanesi’nde bu gerekli. Bu, en iyisi olmasa da, Krallık’taki en ünlü hastanelerden biri olarak kabul edilir.

En iyi pediatrik ortopedi doktoru Al Habib
En iyi pediatrik ortopedi doktoru Al Habib

Web sitemiz portalı üzerinden izin hawaaworld.news. Bugün size bu konuda kapsamlı bilgiler sunuyoruz. En iyi pediatrik ortopedi doktoru Al Habib. Suudi Arabistan ve çeşitli milletlerden en iyi profesyonel sağlık personeli. Hepsi Sulaiman Al Habib’in pediatrik ortopedi bölümünde en üst düzeyde eğitim alıyor ve en son modern teknolojileri kullanıyor.


Ayrıca okuyun:Al Habib’deki en iyi psikiyatrist

En iyi pediatrik ortopedi doktoru Al Habib

Dr. Sulaiman Al Habib İhtisas Hastanesi Pediatrik Ortopedi Bölümü, en yeni ve en iyi tıbbi ekipmanı içerir. Bu hastane, daha önce de belirtildiği gibi, Krallığın doğu bölgesinde yer almaktadır. Bu departman, en iyilerden oluşan bir grup aracılığıyla ayrıcalıklı bakım sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Habib’deki çocuk ortopedi cerrahlarıHer gün binlerce hastayı tedavi ediyorlar. Bu bölüm birçok çocuğa en üst düzeyde sağlık hizmeti sağlanmasına katkıda bulunmaktadır. Çeşitli kemik hastalıkları ve sorunları yaşayanlar.

 • Dr. Abdülaziz El-Ammari.
 • Dr. Razuk Ebu Bekir.
 • Danışman Abdul Rahman Al-Rifai.

Yani Süleyman Al-Habib Al-Rayyan Hastanesi ve tüm şubelerinde en iyi ortopedi uzmanlarından oluşan bir grup var, ancak bugün yalnızca Dr. Razouq Abu Bakr, Dr. Abdulaziz Al olan pediatrik ortopedi uzmanlarını vurgulamaya çalışacağız. -Amiri ve danışman Abdul Rahman Al-Rifai.

Dr. Razuk Ebu Bekir

Dr. Razouk Abu Bakr, Al-Habib’de ortopedik sorunları olan çocuklara özel tıbbi bakım sağlama konusunda geniş deneyime sahip profesyonel bir pediatrik ortopedi doktorudur. Pediatrik ortopedi alanında derin bilgiye sahiptir ve etkili tedavi ve bakım sağlayan hassas cerrahi becerilere sahiptir. Nitelikleri ve sağlık sertifikaları ise şöyle:


Ayrıca okuyun:Düsseldorf’taki Türkçe çocuk doktoru

 • Konjenital çıkık ve pediatrik ortopedi alanında uzmanlaştı.
 • Fransa’daki Mompellier Üniversite Hastanesi’nden ortopedik cerrahi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.
 • Fransız Ortopedi Cerrahisi Kurulu’nu aldı.
 • Çocuklarda doğuştan kemik kusurlarını tedavi eder.
 • Çocuklara omurga ameliyatları yapar.
 • Çocuklarda gecikmiş kemik büyümesi vakalarını teşhis eder.

Dr. Razouk Abu Bakr, tıbbi deneyiminin yanı sıra, çocuklar ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik anlayışı ve empatisiyle de öne çıkıyor; bu, hastalarla güven ilişkisi kurulmasına ve her vaka için kapsamlı ve uygun bakımın sağlanmasına katkıda bulunuyor.

Dr. Abdul Aziz Al-Ammari

Dr. Abdulaziz Al Ameri, ortopedik problemlerin tedavisi ve bakımı konusunda geniş deneyime sahip bir ortopedi cerrahıdır. Çocuklarda doğum kusurlarına ve ortopedik sorunlara çözüm bulma konusunda ciddi bir şekilde çalışmaktadır. Omurga ameliyatları dahil. Tecrübesi sayesinde kemik ve eklem hastalıklarının doğru tanısını ve etkili tedavisini sağlayabilir, aynı zamanda çocuklarda kemik gelişiminin iyileştirilmesi konusunda ebeveynlere yol gösterebilir.

 • Daha önce Ulusal Muhafızlar’da Kral Abdülaziz Tıp Akademisi Ortopedi Bölümünün başkanlığını yapmıştı.
 • Travmatoloji ve Ortopedi alanında Kanada Bursuna sahiptir.
 • Diz sertliği ve kırık ağrısı gibi birçok karmaşık yaralanma ve hastalığı tedavi eder.
 • Çapraz bağ kesilmeleri, kıkırdak ameliyatları, omuz eklemi çıkıkları gibi pek çok hassas ameliyatı gerçekleştirdi.

Bu, Dr. Abdulaziz Al Ameri’nin elde ettiği en önemli akademik niteliklere ve sertifikalara kısa bir bakıştı. Yaptığı en önemli ameliyatlar ve tedavi ettiği tıbbi vakaların yanı sıra.


Ayrıca okuyun:Fas’ın en iyi diş hekimi, Fas’ta diş rehberi 2021

Danışman Abdul Rahman Al-Rifai

Ortopedi cerrahisinde uzman olan Dr. Abdul Rahman Al-Rifai, çocuklarda ortopedik problemler için mükemmel tıbbi bakım sağlamayı garanti ediyor. Çocukların karşılaştığı kemik kusurları ve yaralanmalar için yenilikçi çözümlere ve mikro ameliyatlara büyük önem veriyor. Ayrıca omurga ve diğer ortopedik problemlerle ilgili durumları teşhis ve tedavi eder. Şimdi onun kariyer yoluna ve kayda değer deneyimlerine daha derinlemesine bakmak için biyografisini gözden geçirelim.

 • Pediatrik Ortopedi, Travma ve Deformiteler Bursu, Bern Üniversite Hastanesi, İsviçre.
 • Pediatrik Ortopedi Bursu, Kral Faysal Uzman Hastanesi, Riyad.
 • Suudi Sağlık Uzmanlıkları Komisyonu, Riyad’daki Kral Halid Üniversite Hastanesi’nde Ortopedi Cerrahisinde Suudi Bursu.
 • Ortopedi ve Eklem Cerrahisinde Suudi Kurulu.
 • Ortopedi ve Eklem Cerrahisinde Ürdün Kurulu.

Ayrıca okuyun:

Böylece Al-Habib’in en iyi pediatrik ortopedi doktorunun etrafında dönen bu konuyu bitirmiş olduk. Siz değerli takipçilerimize, güzel takibiniz ve ilginiz için, Al-Habib Hastanesi’ndeki diğer doktorlarla yeni bir konu üzerinde yakın ve yenilenmiş bir toplantı için teşekkür etmek istiyoruz.

Leave a Comment