Almanya'da Türk avukat

Essen’deki Türkçe psikiyatristler

دكتور أطفال عربي في ايسن

LVR-Universitätsklinik Essen

 • Adres Virchowstraße 174, 45147 Essen, Allemagne.
 • Telefon +4920172270.

Siz değerli takipçilerimize, Türkçe doktor ve hemşirelerin görev yaptığı ve aynı zamanda önceki hastaların en çok puan aldığı kliniklerden biri olan bu kliniklerden birine başvurmanızı tavsiye ederiz.

Essen’de bir Türkçe psikolog nasıl seçilir

Bilgili ve bilinçli bir karar vermek için Essen’de mükemmel bir Türkçe psikoloğu seçmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. İhtiyaçlarınızı belirleyin: Tedavi aradığınız hedefleri ve psikolojik ihtiyaçları belirleyin; bunlar ister spesifik sorunlar olsun, ister genel refahın iyileştirilmesi olsun, örneğin Depresyon ve anksiyete tedavisi ?.
 2. Arama ve bilgi: İnternet, yerel forumlar ve diğer benzer kaynaklar aracılığıyla Essen’deki Türkçe psikologlarını arayın.
 3. Değerlendirme ve doğrulama: Özgeçmişlerini ve deneyimlerini değerlendirin. Uzmanlıklarını, derecelendirmelerini ve varsa incelemelerini bir kez daha kontrol edin.
 4. Uyumluluk ve kişisel anlayış: Birden fazla psikologla görüşün, hedeflerinizi tartışın, kullandıkları yöntemler hakkında konuşun, kendinizi rahat hissettiğiniz ve aranızda iletişimin iyi olduğunu hissettiğiniz yöntemi seçin.
 5. Hizmetleri tanıyın: Uzmanın sunduğu seans ve tedavi türleri, seans ücretleri ve iptal politikaları hakkında bilgi alın.
 6. Lisanslama ve akreditasyon: Uzmanın lisansını ve akreditasyonunu kontrol edin, psikolojik bakım sağlamak için gerekli eğitim ve niteliklere sahip olmaları gerekir.
 7. İtibar ve öneriler: Onların itibarını ve önceki hastaların deneyimlerini sorun.Benzer deneyimi olan kişilerin tavsiyeleri size çok yardımcı olabilir.
 8. İletişim ve tartışma: Seçtiğiniz uzmanla iletişime geçin ve belirli seans tarihlerini ve tedaviye nasıl başlayacağınızı tartışın.
 9. Sürekli değerlendirme: Tedaviye başladıktan sonra deneyiminizi değerlendirin, memnun değilseniz veya herhangi bir iyileşme göremiyorsanız uzmanını değiştirmeyi düşünmekten çekinmeyin.
 10. Kararınıza güven: Karar verdikten sonra, kararınıza güvenin ve tedaviye, sonuçları göstermeye başlaması için yeterli zaman tanıyın.

Psikolog seçmenin önemli bir kişisel karar olduğunu her zaman unutmayın ve psikolojik ihtiyaçlarınız için doğru kişiyi seçtiğinizden emin olmak için soru sormaktan ve bilgi almaktan çekinmeyin.

Read:Hamburg’da Türkçe dişçi

Almanya’nın en iyi Türkçe psikiyatristi

Aradığın şey bu Almanya’da bir Türkçe psikiyatrist Genel olarak elektronik platformumuz üzerinden gerekli desteği sağlamak için buradayız. hawaaworld.news Türkçe doktor listelerini ihtiyacı olanlara ulaştırmaya çalışıyoruz ve bu bağlamda şimdi de Almanya’nın en seçkin şehirlerindeki ruh sağlığı alanında en önemli doktor ve uzmanlardan bazılarını içeren kapsamlı bir rehberi sizlere sunuyoruz. onlarla doğrudan iletişim kurabilir ve uygun bakımı alabilirsiniz.

Almanya'da bir Türkçe psikiyatrist
Almanya’nın en iyi Türkçe psikiyatristi
 1. Dr. Laila Khan – Berlin
 2. Dr. Ahmed Mustafa – Münih
 3. Dr. Yasmine Alwani – Hamburg
 4. Dr. Mohamed Abdel Rahman – Frankfurt
 5. Dr. Sarah Hassan – Stuttgart
 6. Berlin’de mükemmel psikiyatrist numarası
 7. Bremen’deki en iyi Türkçe nörolog
 8. Münih’teki Türkçe psikiyatristler
 9. Düsseldorf’ta bir Türkçe psikiyatrist
 10. Köln’deki en iyi Türkçe psikiyatrist
 11. Dortmund’daki en iyi psikiyatrist Türkçe’tır
 12. Hannover’deki Türkçe psikiyatrist
 13. Bochum’daki Türkçe psikiyatrist
 14. Hamburg’da bir Türkçe psikiyatrist
 15. Nürnberg’de bir Türkçe psikiyatrist

Bu listeye göre Türkçe bireyler, ihtiyaçlarına uygun, psikolojik ve genel yaşamlarının kalitesini artırmalarına olanak tanıyan uzman psikiyatristi seçebilirler.Psikolojik tedavi ve psikolojik yönlendirme yoluna başlamak için bu fırsattan yararlanmanızı öneririz. Sağlık.

Read:Münih’teki Yahudi avukat Almanya’daki Yahudi avukatlar

Essen’deki Türkçe psikiyatristlerin uzmanlık alanları nelerdir?

Essen’deki Türkçe psikiyatristler ruh sağlığı alanında çeşitli alanlarda ve uzmanlıklarda uzmanlaşmıştır; bunlar arasında genellikle aşağıdakiler yer alır:

 • Psikoterapi ve bilişsel davranışçı terapi: Sağlıklı düşünme tarzları geliştirerek ve olumlu davranışları geliştirerek hastaların psikolojik zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak.
 • Depresyon ve anksiyetenin tedavisi: Anksiyete ve depresyon bozukluklarından muzdarip hastalara destek ve yardım sağlamak.
 • İlişkiler ve evlilik: İlişki ve evlilik sorunlarını ele alır ve bireylere ve çiftlere destek ve tavsiye sağlarlar.
 • Yeme bozuklukları ve vücut: Aşırı yeme veya kilo kaybı gibi rahatsızlıklardan muzdarip kişilere yardım etme konusunda uzmanlaşmışlardır.
 • Uyku bozuklukları : Uyku sorunu yaşayanlara tedavi ve destek sunuyorlar.
 • Uyku bozuklukları : Uyku sorunu yaşayanlara tedavi ve destek sunuyorlar.
 • Bağımlılık: Uyuşturucu veya alkol bağımlılığı veya zararlı davranışlardan muzdarip bireyleri tedavi ederler.
 • Grup terapisi: Benzer zorluklarla karşılaşan insan gruplarına destek ve rehberlik sağlamayı amaçlayan grup oturumları düzenlerler.
 • Şiddetli akıl hastalığı: Kişilik bozuklukları ve şizofreni gibi ciddi psikolojik bozuklukları olan kişilere destek sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Bunlar uzmanlaşabilecekleri dallara sadece örneklerdir. Psikolog seçmeden önce uzmanlık alanları ve deneyimleri hakkında onlarla konuşmak, ihtiyaçlarınıza yönelik doğru psikolojik desteği sağlayabilmelerinden emin olmak için önemlidir.

Read:Dortmund’daki Türkçe dermatolog

Essen’deki bir Türkçe psikiyatristle seansların maliyeti ne kadar?

Essen’de bir Türkçe psikologla seansların ortalama fiyatı, deneyim, kliniğin konumu, uzmanlık derecesi ve sağladıkları hizmetler gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.Psikologlarla seans fiyatları genellikle arasında değişmektedir. Seans başına 50 ila 150 Euro veya daha fazla.

Fiyatların bölgedeki arz ve talebe göre değişebileceğini, bazen bazı psikiyatristlerin özel ödeme politikaları olabileceğini veya tekrarlanan seanslar için indirim sunabileceğini unutmamak gerekir.Seans hakkında doğru bilgi almak için her zaman uzmanla doğrudan görüşmek tercih edilir. fiyatlar ve diğer finansal ayrıntılar.

Böylece Essen’in en iyi Türkçe psikiyatristlerinden oluşan bir grubu ve psikolojik tedavi klinikleri ve merkezlerini siz takipçilerimize sunduk, sağlık ve sıhhat dileriz.Ayrıca tüm sorularınızı ve deneyimlerinizi yorum alanı portalı aracılığıyla almaktan mutluluk duyuyoruz. ekranın alt kısmında.

Previous post
Viyana’da Türkçe erkek kısırlık doktoru
Next post
Düsseldorf’un en iyi tiroid doktoru