Almanya'daki Türk doktorlar

Fransa’daki Türk göz doktoru Fransa’nın en iyi göz doktoru

İşte Fransa’daki Türk göz doktoru, Fransa’nın en iyi göz doktoru.Bugün siz değerli takipçilerimiz Arapça web sitemiz hawaaworld’de, Avrupa ülkesindeki bir grup Türk oftalmoloji uzmanı ve danışmanının isim ve adreslerinden oluşan bir listeyi sizlere bildireceğiz. Arap ülkeleri ve ülkelerindeki tıp öğrencileri için başarının en iyi örneği olmaya aday olan oftalmoloji uzmanlığı ve diğer çeşitli tıbbi uzmanlık alanlarında Arap kökenli ve kökenli tıbbi yeterlilikler ve uzmanlıklarla dolu olmasıyla ünlü Fransa’nın, bu yüzden bugün size Fransa’daki en iyi göz doktorlarının adlarının, adreslerinin ve telefon numaralarının bir listesini sunacağız.

Fransa’nın en iyi göz doktoru

Öncelikle, hiçbirimizin Fransa’nın Batı Avrupa’da bulunan tüm bölgelerine yayılmış olan Türk topluluğumuzun varlığı konusunda anlaşmazlık yaşamadığını söylemek gerekir. Bu nedenle, bu yazı aracılığıyla bugün özellikle size Fransa’daki uzman göz doktorlarının kapsamlı ve yeterli bir rehberini sunmaya çalışacağız. Kendi özel telefon numaralarıyla birlikte nasıl iletişim kurabileceğinizi size açıklayacağız. Bu göz doktorları, büyük bir Arap topluluğunu barındıran birçok bölgeye dağılmış durumda ve bu nedenle Alman göz doktorları yerine Türk göz doktorları ile görüşme yapmayı tercih eden birçok insan bulunuyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri, dil, köken ve kültürel benzerlikler gibi birçok etken ve sebep bulunmaktadır.

Bu raporun satırlarında, genel olarak Fransa’daki en iyi Türk göz doktorları listesi ile sizi bilgilendireceğiz ve gelecekteki yazılarımızda Fransız il veya ilçelerini ayrı ayrı ele almayı planlıyoruz.

 • Dr Michael Assouline Oftalmologie-Chirurgie Lazer Miyop, Presbit – Katarakt-Paris 16
  LASIK cerrahı
  37 Rue Galilee, 75116 Paris, Fransa
  +33153670202

 

 • Doktor Yves BOKOBZA Chirurgien Oftalmologe
  67 Rue de Passy, ​​​​75016 Paris, Fransa
  +33146475079

 

 • Nedjat-Bakhch Aligholi
  88 Ave Parmentier, 75011 Paris, Fransa
  V97G+X2 Paris, Fransa

 

 • Point Vision Paris Madeleine
  Göz bakım merkezi
  13 Bd de la Madeleine, 75001 Paris, Fransa
  +33184163944

Fransa’da Türk göz doktoru

Böylece ana konusu Fransa’nın en iyi göz doktoru olan Türk göz doktorunun olduğu bu tweet’imizi de böylece bitirmiş olduk.Son olarak siz değerli takipçilerimize bizi bu kadar iyi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm istek ve sorularınızı yanıtlayabilmemiz için Facebook sayfamızda ve özel YouTube kanalımızda bize katılmanızı rica ediyoruz.

 

Leave a Comment