Almanya'da Türk avukat

Süleyman El Habib Hastanesi’nde muayenenin fiyatı Sevgilide doğumun bedeli

سعر الكشف في مستشفى سليمان الحبيب

Bizi tanıyın Süleyman El Habib Hastanesi’nde muayenenin maliyeti. Diğer devlet ve özel hastanelerle olan büyük rekabete rağmen, Krallık’taki en iyi sağlık tesislerinden biri olarak kabul edilmektedir. Suudi Arabistan’ın en önemli şehirlerine yayılmış bir grup şube, merkez ve hatta eczaneden oluşuyor. Pek çok Suudi hastanın ve Türkçe’ın genel olarak merak ettiği şey bu Al Habib Hastanesi’nde muayene fiyatları. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize bunu detaylandırmaya ve anlatmaya çalışacağız, o yüzden lütfen okumaya devam edin.

Süleyman El Habib Hastanesi'nde muayenenin maliyeti
Süleyman El Habib Hastanesi’nde muayenenin maliyeti

Göreceğimiz gibi Sulaiman Al Habib Hastanesi, çeşitli ve yüksek kalitede tıbbi hizmetler sunan tanınmış bir tıbbi tesistir. Bu genellikle değişir Süleyman Al Habib İhtisas Hastanesinde muayene maliyeti İhtiyaç duyulan hizmet türüne ve tıbbi uzmanlığa göre fiyatları aşağıda detaylı olarak sizlere açıklıyoruz.


Ayrıca okuyun:Al Habib’deki en iyi genel cerrahi doktoru

Süleyman El Habib Hastanesi’nde muayenenin maliyeti

Al Habib İhtisas Hastanesi, en prestijli tıbbi tesislerden biri olarak kabul edilir. Suudi toplumuna seçkin tıbbi hizmetler sunmaktadır. Bu genel olarak değişiyor Al Habib Hastanesi’nde muayene fiyatları Hastaların geçirdiği tıbbi müdahalenin türüne göre.

Read:Köln’deki Yahudi avukat

Ancak genel olarak Al Habib’de check-up’ın ortalama fiyatı 300 ila 350 Suudi riyali arasında değişiyor. Bu fiyat, çeşitli tıbbi uzmanlık alanlarında muayene ve sağlık hizmetleri alanında seçkin tıbbi hizmetler sunmak için uygun kabul edilmektedir. Hastalar, muayene seansları sırasında hastanedeki nitelikli sağlık personelinin uzmanlığından ve modern ekipmanlarından faydalanabilmektedir.

Al-Habib Hastanesi fiyatlarında kapsamlı muayene

Kapsamlı muayene geniş bir yelpazedeki genç ve yaşlı insanlar için çok önemlidir. Sağlık durumlarının tespiti için kapsamlı bir muayene yapılıyor, herhangi bir hastalığın saptanması durumunda gerekli önlemler alınıyor ve tedavilerine yönelik hızlı müdahale yapılıyor.

Sevgili kapsamlı muayenesinin fiyatı ise kesin olarak belirlenmedi. Ancak hastalar tarafından yaklaşık olarak 3000 Suudi riyalinden az olmadığı tahmin ediliyordu. Kapsamlı incelemenin tüm aşamalarını kapsayacak şekilde bu miktarın aşılması mümkündür. Muayene ücretleri kişinin yaptığı tetkik sayısına göre değişiklik gösterdiği için fiyat sabit değildir.


Ayrıca okuyun:Paris, Marsilya, Toulouse’da Türkçe psikiyatrist

Al Habib Hastanesi 2023, tüm branşlarda doğum fiyatları

Doktorların tecrübesi ve kullanılan ileri teknolojiler sayesinde Sulaiman Al Habib Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü öne çıkan bölümlerden biridir. Çok sayıda kalifiye tıbbi personel ve uzmana ev sahipliği yapmasıyla öne çıkıyor. Bunun yanı sıra donanımlı odalar ve doktorların yüksek verimliliği gibi ileri teknolojilerden de faydalanılıyor. İlerleyen satırlarda sevgiliyi doğurmanın bedeline göz atacağız. Tüm branşlarda aynı doğrultudadır.

Read:Wuppertal’daki en iyi Türkçe ortopedi doktoru
 • Doğal doğum: Al Habib Hastanesi’nde fiyatlar yalnızca 8.000 Suudi riyali civarında değişmektedir.
 • Sezaryen: Hastane fiyatları yalnızca 15.000 Suudi riyaline ulaşabilir.
 • Özel sınavın fiyatı, sınav için belirlenen bölüme bağlı olarak 300 ile 400 Suudi riyali arasında değişmektedir.

İlgili danışman veya uzmana göre fiyat ve muayenede küçük farklılıklar olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca doğum fiyatlarında zaman zaman ufak değişiklikler olmasına da dikkat ettiler.

Al-Habib Hastanesi’nde röntgen fiyatları

Al Habib Hastanesi’nde kullanılan radyoloji ekipmanlarının dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edildiği bir sır değil. En yüksek kalite standartları ve ileri teknoloji ile karakterize edilir. Bu elbette nispeten yüksek olabilecek maliyete de yansıyor. Ancak kullanılan cihazların ve sunulan hizmetlerin kalitesi ve etkinliği ile orantılı ve haklıdır.


Ayrıca okuyun:Agadir, Fas’taki en iyi diş hekimleri Agadir’deki en iyi diş hekimleri

 • CT taramasının fiyatı 1.500 ila 2.000 Suudi riyali arasında değişmektedir.
 • MR’ın fiyatı 1.500 Suudi riyalini aşıyor.
 • MRI taramasının fiyatı ortalama 1700 Suudi riyalidir.

Fark ettiğiniz gibi fiyatlar biraz yüksek. Çünkü kaliteli tıbbi hizmet sunmanın gelişmiş ve uzmanlaşmış tıbbi ekipmanlara yatırım yapmayı gerektirdiği bilinmektedir. Bu da sağlık hizmetlerinin fiyatlarının artırılması yoluyla ek mali kaynak ayrılmasını gerektirmektedir.

Read:Duisburg’un en iyi Türkçe doktorları

Al Habib’de mide kapsülü fiyatı

Mide kapsülünün faydaları çoktur çünkü cerrahi müdahaleye veya dikişe gerek kalmadan kilo verme sürecine etkili bir şekilde katkıda bulunur.

Ayrıca mide kapsülü de kilo vermenin etkili ve güvenli yolları arasındadır. Ancak kapsülün maliyeti, başta kullanılan kapsül türü olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olarak kişiden kişiye değişir.

Suudi Arabistan Krallığı’nda mide kapsülünün maliyeti genellikle 4.000 ila 7.000 ABD doları arasında değişmektedir ve bu, kapsülün türü, bileşenleri ve sağlanan tedavinin özellikleri gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

Al Habib Hastanesi’nde endoskopun maliyeti ne kadar?

Birçok kişi, taşların ve diğer bozuklukların varlığının belirlenmesinin yanı sıra yemek borusundaki tümörlerin ve mide kanserinin tespit edilmesi de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle endoskopiyi tercih etmektedir.

Genel olarak Suudi Arabistan Krallığı’nda ve özel olarak Al Habib Hastanesi’nde endoskopik muayenenin maliyeti, çeşitli faktörlere bağlı olarak yaklaşık 700 ila 1500 Suudi riyali arasında değişmektedir.

Al Habib İhtisas Hastanesi numarası

Dr. Sulaiman Al Habib Hastanesi bir grup şube ve merkezden oluşmaktadır. Bu grubun çekirdeğini, 28 yıldan fazla bir süre önce büyük bir atılımı temsil eden Olaya Tıp Kompleksi oluşturuyor. Birçok tıbbi uzmanlık ve bölümü içerir. Ardından sporcuların tedavi görmek için tercih ettiği Er Reyyan’da Sulaiman Al Habib şubesi açıldı. JCI sertifikasına sahip Qassim şubesini de unutmamak gerekir. Ve 330 yataklı ve 240 farklı kliniğe sahip Süleyman Al Habib Al Suwaidi Hastanesi. Habib İhtisas Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi ve Ortopedi, Eklem ve Omurga Cerrahisi Hastanesi’ne ek olarak.

 • Riyad şubesi: King Abdulaziz Rd, Al Safra’, Buraydah 52381, Türkçe Suudi Arabistan / +966 16 316 6666.
 • Al-Khobar Şubesi: King Salman bin Abdulaziz Road, Al Bandariyah, Al Khobar 34423, Arabie Saudi / +966 13 871 1111.
 • Olaya Tıp Kompleksi Şubesi: King Fahd Rd, Al Olaya, Riyad 12214, Suudi Arabistan / +966 11 525 9999.
 • Al-Rayyan Şubesi: Khurais Br Rd, Ar Rayyan, Riyad 14212, Arapça Suudi Arabistan / +966 11 490 9999.
 • Süleyman Al-Habib Uzmanlık Şubesi: Al-Takhasosi Caddesi, Al-Rahmaniyah, Arabie Saoudite / +966 11 283 3333.

Bunlar Dr. Sulaiman Al Habib Hastanesi’nin farklı telefon numaralarıydı. Böylece telefonla randevu alabilirsiniz. Randevunuz geldiğinde bu tıp merkezlerine ulaşmanızı kolaylaştırmak için adreslere ek olarak.

 1. Sevgilimde görme düzeltmesi için en iyi doktor
 2. Al Habib’deki en iyi genel cerrahi doktoru
 3. Al Habib’deki en iyi plastik cerrah
 4. Al-Habib’de diş hekimi + en önemli fiyatlar
 5. Al Habib’deki en iyi pediatrik göz doktoru
 6. Al Habib Hastanesi’ndeki en iyi hemoroid doktoru, en çok puan alan

Bu kapsamda sizi bu konunun sonucuna, doğum fiyatlarının yanı sıra muayene ve kapsamlı muayene fiyatına genel bir bakış sunmaya karar verdiğimiz Süleyman El-Habib Hastanesi’ndeki muayene fiyatına getiriyoruz. röntgen, mide kapsülü ve tüm branşlarda endoskop fiyatı.

Previous post
Al-Habib Hastanesi’nde bademcik ameliyatının fiyatı
Next post
Augsburg’daki Türkçe avukat